Rokio

Myslíte si, že i nemanželský sex může být nezávadný, pokud (pokračování v doplnění otázky)?

Co když muž, který dokončí školu a najde si dobře placenou práci, si najde ženu svých snů a začne s ní mít vztah. Po delší době (třeba po třech letech) už jejich vztah není jenom platonický, ale dojde k prvnímu pohlavnímu styku, který je samozřejmě chráněný. Občasný sex začnou mít pouze pro otužování partnerství, nikoliv pro plození dětí. Pak si pořídí menší byt na úvěr a žijí spolu do konce svých dnů, aniž by uzavřeli manželství a stále jednou za čas mají spolu chráněný pohlavní styk.

Oba dva (muž i žena) nejsou tak promiskuitní a oba mají pouze jednoho partnera (muž ženu a žena muže), aniž by vstoupili do manželského svazku a tím pádem pravidelně provozují nemanželský sex.

Myslíte si, že je to tak v pořádku? Je za určitých okolností v pořádku provozovat nemanželský sex?

Nejlepší odpověď
autacek

Mít sex aniž by partneři byli v manželském svazku je dnes zcela běžné. Dokonce takto mít i děti.

Rokio, prozradím ti, že není úplně běžné s děvčetem svých snů začít spát až po tříleté známosti, tady je něco špatně.

Další odpovědi
Drap

Ano, je nezávadný, ovšem ty jako věřící se dopouštíš hříchu.

Arne1

Sex po tříleté známosti opravdu není normální. Sex mimo manželství je normální stejně jako sex v manželství

zjentek

Hmm… pěkná utopie. To mi ukaž buchtu, která věrně bude držet TŘI ROKY půstu, než jí chlap dá. Za druhý by se muselo jednat o úchyla, jelikož nevzrušovat ženská chlapa tři roky, to není… i když… ále ne, příšera to být nemůže, protože píšeš „žena jeho snů“! Takže jasně, že případný sex. kontakt bude NEZÁVADNÝ. Z čeho by tihle dva měli pohlavní choroby, ekzémy, opary a brevery dostat?