Cooldan456

Myslíte si že Harry Potter a Relikvie Smrti je ještě pro Děti ?

Nejlepší odpověď
iceT

Film byl přístupný od 13,mladší jen v doprovodu staršího.
Co se týká knih,pokud někdo začal číst dejmě tomu v 8 letech od začátku tak stejně jako postavy v knize dospěl a totéž je i u filmu.Pochy­buju,že by někdo začal sledovat tuto ságu od konce…

Další odpovědi
anonym

Když si vezmu pohádku Červená karkulka (sežraná i babčou), Otesánek zase žral ostatní, Sněhurka je zase o travičství a čte se to velmi malým dětem, tak HP je slabý odvar těchto pohádek.

zelezo1983

Pro maly asi ne ale tak od 12