czczodpovedi

Myslíte si, že „dělník bulváru“ Pavel Novotný zachrání ODS?

Nejlepší odpověď
anonym

Nechápu, proč se tady furt řeší Pavel Novotný. Navíc ve věcech, na který ani nedošáhne – vláda, zahraniční politika, kultura, vládní strana…
Je to jen starosta.

Další odpovědi
anonym

To se stává zřídkakdy, u Novotného ovšem pochybuji. A otázkou je, zda je třeba nějaké záchrany?

Hufnágl

Správná otázka i přesto, že se Edisonovi nelíbí. Novotný svými činy nezachrání ODS, ale ubere jim množství potencionálních voličů, včetně Edisona. Ten bude volit Ano…

OptieX

ODS pro mě, co nemá velký vhled do politiky, byla Miroslava Němcová, která se, v zásadní chvíli, jako úžasná paní, lepší než úlisáci tam, zvedla, a šla pryč, od těch plivanců co tam zas jel arogantní, mstivý, narcistní prezident Miloš Zeman.
PS: Kdo si tu situaci nepamatuje, tak neví, jak vznešený to bylo, oproti tý shnilý…nebudu pokračovat. Smrdí on. Děsně.

Drap

Kretén nemůže nic zachránit- Netuším proč řešíš nesmysly.

Edison

Ne. A měl by sis už tyhle otázky odpustit. Začínáš s tím být otrtavný.

jepik

Novotný škoda slova i napsaného !!!!!

anonym

Je dobře že je jen starostou, na této pozici jeho způsob vystupování nijak zásadně nevadí. Ve vrcholné politice si ho ale neumím vůbec představit. Ale kdo ví, třeba se po zemanovi opře do kandidatury na presidenta :D a vytře nám zrak – totiž horší než zeman být nemůže.

Kryšpín

Je to elitní politik v ODS jeho projev na sněmu byl emotivní a vynikající.
Měl jsem možnost při zaměstnání se setkat s lékařem určitého zdravotnického zařízení při diskuzi došel k názoru, tady bych diagnozu určil na dálku, ale voliče bych potřeboval vyšetřit.

Edison

Hufnágle, kdybys nebyl trupka, poznal bys, že ANO teda fak volit nebudu.

anonym

Hufnágl: ANO bere voliče KSČM nebo ČSSD, nikoliv ODS.