kurec

Myslíte si, že by se za služby mělo platit až po tom, co je ten druhý člověk poskytne?

např. taxi, masáž, kadeřnictví

Odpovědi
quentos

Ano, ve slušných podnicích se to dokonce tak odjakživa dělá. Nezaplatíš – zapamatujou si tě a podruhé už budeš mít smůlu…

xiperio

Jsou služby které se platí dopředu a jejich dost, Erotické služby se platí dopředu. Poštovní a jiné zásilkové služby taky. Parkovné, Veřejné WC, Osobní přeprava (vlaky. autobusy). Zájezdy, Atd.

zjentek

Třeba stavební firmy chtějí zpravidla zálohu. (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.