_136

Myslíte si, že by měla Policie ČR také nosit takovéto stejné uniformy, jako má britská policie?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Schluker

NE

Reflexni bundy maji taky a usetreneni jednoho pismene na nasivce asi velkou financni usporu neprinese…

jsemjá

NE

Težké, ale řekl bych že ne. Oni jsou královská země, my máme prezidenta, jsme jiní. Dle mě je Česká armáda a policie vybavená dobře.

elkon

NE

My nejsme království, zde by takto vypadali jako šašci. Tam se snese ledasco.

Arne1

NE

Ale mělo by se nějak zajistit, aby se ty reflexní bundy nějak odlišovaly od toho co nosí různí dělníci.

led

NE

Dôležitejšie je, aby boli jasne viditeľní aj v prípade zníženej viditeľnosti, než angličtina v označení českej polície.
k obrázku:
Nebyť tej charakteristickej policajnej helmy by som si myslela, že ide o smetiarov, alebo nejakých stavebných robotníkov pred začiatkom smeny (keď sú ešte čistí).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.