Rokio

Myslíte si, že by mě uživatel elkon chtěl jako svého spolubydlícího?

Měl by ze mě radost?

Nejlepší odpověď
Kelt

Rokio, proč pokládáš stále stejné otázky a když chceš pomoci a někdo ti poradí, tak se podle toho neřídíš? To neumíš číst? To ti nevadí, že jsi trapný?

Další odpovědi
_Bůh_

Já si myslím, že ano.

Drap

Jak jsi na oto přišel? Našel jsi nějakou známku toho, že by se elkon zbláznil? Pokud ne, tak by na to nikdy nepřistoupil.

elkon

Proč tu pokládáš dotazy, ve smyslu jak se máš chovat, když se stejně chováš pořád stejně. Jsi vlezlej otrava, neschopen sebereflexe.