tyrox

Myslíte si že by jsme byli jako republika na tom líp kdyby jsme vystoupili z EU?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
johana 56

Ne

Další odpovědi
tom004

Ne

Terryle

Ne

dudu

Ne

kapka

Ne

anonym

Ano

Bylo by líp,kdyby jsme do EU nevstoupili vůbec.Teď z nás udělali šrotiště,smetiš­tě,levnou pracovní sílu.......

Radak

Ne

Přestože si myslím, že by nám vystoupení z EU uškodilo, tak bych řekla, že bychom neměli lézt Bruselu tolik do zadku, mít svou hrdost a víc hájit své zájmy. Diktát EU ani diktát módy ráda nemám. Bohužel šanci uchovat si ekonomickou samostatnost jsme propásli a situace je teď taková, jaká je. A náš parlament předvádí, jak si „umíme“ sami vládnout.

anonym

Ano

Byli jsme sobestacni,cesi maji zlate ruce,ktery ted nemuzeme vyuzit a nikdo je neuznava.Vsichni cizaci jsou a budou na tom lepe nez my!

GM

Ano

DomcaCZ

Ano

bestak

Ano