jooker

Myslíte si, že by byl ve vězení oblíbený vězeň, který by každému kladl otázky s politickým podtextem?

Odpovědi
Edison

Samozřejmě. Já miluju gumový medvídky od joja, protože se v nich můžu beztrestně rýpak nožíkem, pitvat je, přehazovat jim hlavy, uvádět do nejrůznějších ponižujících poloh…

Kepler

No, nevím, nevím. Třeba by se našel nějaký mukl, který by ho vyzval, aby si takové otázky strčil do p… „Můj vercajk se jmenuje Politik!“

led

Začínam mať podozrenie, že chystáte „otázky s politickým podtextem“. Nechcete náhodou predčasne emigrovať z basy do politickej funkcie? To budete mať na cele ťažké…