Butters_xD

Myslí tady v tomhle státě někdo racionálně?

Chápete tu nutnost si vzít nákupní vozík v obchodě, i když si třeba jdete pro rohlíky ? Právě tím zbytečným šmatláním na nákupní vozík se ta korona bude lépe šířit… Kdo nám tady vládne ? Hmm, jo aha… Vláda odborníků :)

Nejlepší odpověď
annas

  1. Chybná stylizace „Šmatláním na nákupní vozík ......“ jak je možné šmatlat na vozík?
  2. Pokud myslíte šmatlat s nákupním vozíkem, pak požádejte někoho, ať vám nakoupí, když špatně chodíte, tedy šmatláte. .
  3. Používejte on-li nákup např. Košík, doveze vám nákup až domu.

    Do marketu chodím minimálně, beru si košík. Při vstupu do obchodu i odchodu z prodejny si nastříkám ruce.

Ale musím říct, že mně víc vyhovuje menší obchod s obsluhou. Nepotřebuji žádný vozík ani koš. Zboží vkládám hned do tašky, jakmile mně je prodavačka předá na pult.

Když vám neporadí naše vláda, podejte podnětný návrh. Neříká se, že po bitvě je každý generál?

Další odpovědi
Drap

Obchodníci tím ušetří člověka, nebo více, který by počítal právě nakupující. Každý člověk stojí peníze.

Hufnágl

Převezmi otěže za vládu, a ukaž co umíš. Kritizovat umí každý 🤡!

Mc Merkurion

… co do toho pleteš stát ??? právě jsi se předvedl jako totální tupec … vláda nic takového nenařídila (kdybys sledoval dění namísto kritiky, věděl bys to) … to jen obchodníci našli nejjednodušší cestu, jak mít přehled o zákazníkách … neustále připomínám, že hlavu nemáme proto, aby nám nepršelo do krku, ale abychom přemýšleli …

da ny

Zajímá Vás něčí přítomnost racionálního myšlení. Vadí Vám, že musíte šmatlat
na nákupní vozíky (to mně také). Racionálně uvažující osoba si prostě navlékne scé rukavice, protože neočekává, že v obchodě budou na 100% k mání.
Ví, že i obchody, kde se poctivě desinfikují košíky, to nedělají po každém použití.
Hm, jo, aha…. Proč do toho racionálně myslící osoba „MOTÁ“ „Vládu odborníků“,
he ale záhada…… ;))
COPAK MÁ asi VLÁDA (jakákoliv, kdekoliv na světě) SPOLEČNÉHO. s povinností VZÍT si v obchodě KOŠÍK? Je to, ale záhada, že :D
Někdo (z vedení obchodu) se rozhodl uhlídat počet zákazníků, odpočítanými
nákupními koši. Za Vaši nespokojenost se šmatláním na nákupní vozík, podle Vás může vláda, politici, že?!
Je mo to, ale logika. Fakt jste mne pobavil …

Kepler

Neexistuje nutnost brát si nákupní vozík. Většinou se nabízí i možnost nákupu i do košíku. Jen v některých obchodech zakazují nákup do dětských kočárků. Šmatláním po zboží se ty nákupní košíky a vozíky nijak neliší. Aha, odborník promluvil…

zjentek

Vozík si z důvou vlastních přesvědčení neber, ale nos si svou ekologickou tašku… schválně, co s tebou ústava této země zmůže.

Jinak k otázce: já to zkoušel, ale nešlo to. Na každém racionálním kroku po črdeli jsem narazil na odpor a to všude tam, kde jsem narazil na průměrného ovčana. Ovšem nemělo cenu se trápit a tak jsem nejprve rezigloval a později jsem se prohlásil typickým Čechem. Dnes je mi všechno jedno. Svět vidím jako Čech. Nenávidím Američany a nechápu, jak si někde v Asii můžou někteří furt hrát na chudé a že jako něco tywoe nedělají, aby nebyli…při těch možnostech… (?) Fakt síla…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Butters_xD

No, rozhodně by mě nenapadla taková pitomost, kdyby bylo řízení státu v mé kompetenci.
Od tebe jsem očekával první odpověď :)

Mr. Marek

Veškeré internetové platformy jsou tvořeny lidmi současně provládně smýšlející a určitá část je názorově nekritická 🙂

Jakmile si někdo dovolí kritizovat, tak buď si má dát pauzu, nebo ať to řídí sám. Samozřejmě v tom také nevidím logiku, jako když na každou osobu nákupní vozík. Ona je takě nějaká osobní zodpovědnost, ale lidem se nevěří.