Wolvie

Můžu zavolat lékaři i odpoledne, když se chci objednat?

Pochopitelně když má i odpolední ordinační hodiny. Dopoledne se k telefonu nedostanu, mám náročnou práci.

Nejlepší odpověď
Drap

Proč ne?

Další odpovědi
mosoj

Proč ne, ale mnoho ordinací má na objednávání vyhrazen pouze omezený čas a dost často to bývá 1. hodina ordinační doby v ten den.

da ny

Nejlépe v ordinačních hodinách, obvykle sestra bere každý telefon, pokud zrovna nepracuje s pacientem. Někdy je třeba volat několikrát, než uspějete, tedy bude mít někdo volné ruce, aby zvedl telefon,
V mnohých ordinacích je možné dojednat termín prostřednictvím internetu (přes počítač).