Robin Hynek_

Můžu si založit webovou stránku a prodávat na ní svoje výrobky ze dřeva i když mi není 18 let?

Odpovědi
Filip84

Webové stránky si může založit i kojenec, když to zvládne.

Prodávat, na svých webovkách, své výrobky může i kojenec, když to zvládne.

Pokud, ovšem, dosáhneš určitého obratu, budeš potřebovat živnostenské oprávnění, nebo DIČ, půjde-li o uměleckou činnost podle autorského zákona.

Na živnostenské oprávnění Ti musí být 15 let, uměleckou činnost můžeš vykonávat i jako kojenec.

Tedy, tak, jak jsi se zeptal – vágně, Ti odpovídám – vágně: ano.

hard work

Docela o tom pochybuji. Nevypadá to jako podnikatelský plán, který by měl nějakou ambici.

Mravenec

Zkus vložit do otázky fotku, o jaké výrobky jde. Zajímá mě to. Případně založ novou. Díky. 🙂