Můžu si kadeřnici objednat i domů, pokud by mi stačilo ostříhat jen nůžkami?

Kolik by mohla chtit priplatek? Neni to ze bych byl linej, ale znam svoje moznosti a ne vzdy mam dost energie porad nekam litat pryc z domu. Proc nevyuzit svych moznosti? Tipuju, ze za tu cenu bych se mohl nechat ostrihat dvakrat :D, ale rad se necham prekvapit. Treba takovou vysadu CR ani nema.

Nechtel bych po ni tahat kde co. Staci mi fakt jen ty nuzky jeji a neco na prostihnuti ofiny. Neumim si predstavit ze by tahala strojky a tak., ale treba ma i nejaky kufrik na to. Predpokladam, ze to bude predevsim o domluve a nekde reknou za tolik a tolik jo a nekde se mi mozna i vysmejou?

Nejlepší odpověď
luky.1986

Tak zalezi na domluve. Kamoska ma kufrik a taha to ke mne taky. Ostriha, pokecame a pohoda. Co dat do google kadernice domu?

Další odpovědi
quentos

Skutečně taková služba existuje, obvykle se tomu říká „mobilní kadeřnictví“, stačí si nějaké vygooglit poblíž Vašeho bydliště…

anonym

Ke mě taky jezdívala kadeřnice, ale není to ten komfort co mám, když jdu já do kadeřnictví, nemám na umytí hlavy takový zařízení, kde sedím a jen zakloním hlavu, to musím do sprchy a předklonit se, to je naprd. Taky ten binec po ostříhaných vlasech se mi moc nelíbil, ani tak velký zrcadlo nemám, abych viděla co dělá, nedělá a případně zasáhla. Jezdila autem, měla velký kufr a v tom ty svý kramrcajky, ale kolik jsem platila, to už fakt nevím, taky je to už pár let, musí si započítat za to dojetí, odjetí, tak ti nevim. I když vlastně nezapočítá vodu, ani elektřinu. Stejně, není nad to, dojít si do kadeřnictví, sednout a děj se vůle boží…
Koukni, tady jsem našla náhodně cenník, Praha, jen za to, že dojede chce hned 300,– a další položky taky zajímavý, je to ještě větší drama, než jsem myslela:
http://www.dol­cediva.cz/mobil­ni-kadernictvi-salon-krasy.php#tab3-tab

briketka10

Ano můžeš, hodně kadeřnic i děvčat, které
nemají svůj salon chodí k zákazníkům domů.
Dokonce i barví vlasy a dělají trvalou za Tvoje
ostříhání by mohla požadovat méně než 200
Kč nevím, kolik dnes stojí pánský kadeřník, ale
připočítej benzin a práci :)

lexx

já naopak sháním levnou mašinku z bazaru ve snaze ušetřit a střihat se sám doma za pomocí dvou zrcátek, návštěva kadeřníka a cena služby stoupla na 10× kdežto platy nikoliv, ale to nebude Váš případ, že jo

Löwe

Michelin*