Avatar uživatele
anonym

Můžu si kadeřnici objednat i domů, pokud by mi stačilo ostříhat jen nůžkami?

Kolik by mohla chtit priplatek? Neni to ze bych byl linej, ale znam svoje moznosti a ne vzdy mam dost energie porad nekam litat pryc z domu. Proc nevyuzit svych moznosti? Tipuju, ze za tu cenu bych se mohl nechat ostrihat dvakrat :D, ale rad se necham prekvapit. Treba takovou vysadu CR ani nema.

Nechtel bych po ni tahat kde co. Staci mi fakt jen ty nuzky jeji a neco na prostihnuti ofiny. Neumim si predstavit ze by tahala strojky a tak., ale treba ma i nejaky kufrik na to. Predpokladam, ze to bude predevsim o domluve a nekde reknou za tolik a tolik jo a nekde se mi mozna i vysmejou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3143 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
luky.1986

Tak zalezi na domluve. Kamoska ma kufrik a taha to ke mne taky. Ostriha, pokecame a pohoda. Co dat do google kadernice domu?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Skutečně taková služba existuje, obvykle se tomu říká „mobilní kadeřnictví“, stačí si nějaké vygooglit poblíž Vašeho bydliště…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ke mě taky jezdívala kadeřnice, ale není to ten komfort co mám, když jdu já do kadeřnictví, nemám na umytí hlavy takový zařízení, kde sedím a jen zakloním hlavu, to musím do sprchy a předklonit se, to je naprd. Taky ten binec po ostříhaných vlasech se mi moc nelíbil, ani tak velký zrcadlo nemám, abych viděla co dělá, nedělá a případně zasáhla. Jezdila autem, měla velký kufr a v tom ty svý kramrcajky, ale kolik jsem platila, to už fakt nevím, taky je to už pár let, musí si započítat za to dojetí, odjetí, tak ti nevim. I když vlastně nezapočítá vodu, ani elektřinu. Stejně, není nad to, dojít si do kadeřnictví, sednout a děj se vůle boží…
Koukni, tady jsem našla náhodně cenník, Praha, jen za to, že dojede chce hned 300,– a další položky taky zajímavý, je to ještě větší drama, než jsem myslela:
http://www.dol­cediva.cz/mobil­ni-kadernictvi-salon-krasy.php#tab3-tab

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Ano můžeš, hodně kadeřnic i děvčat, které
nemají svůj salon chodí k zákazníkům domů.
Dokonce i barví vlasy a dělají trvalou za Tvoje
ostříhání by mohla požadovat méně než 200
Kč nevím, kolik dnes stojí pánský kadeřník, ale
připočítej benzin a práci :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

já naopak sháním levnou mašinku z bazaru ve snaze ušetřit a střihat se sám doma za pomocí dvou zrcátek, návštěva kadeřníka a cena služby stoupla na 10× kdežto platy nikoliv, ale to nebude Váš případ, že jo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Löwe

Michelin*

před 3143 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek