huxa

Můžu si adoptovat či se stát poručníkem, případně pěstounem třeba pro tisíc dětí, nebo je počet nějak omezen?

Nejlepší odpověď
Adula.57

Počet je omezen tím, o kolik dětí se zvládneš postarat po všech stránkách. Také se žádá dostatečný prostor a vhodné prostředí. Celá rodina. Tvůj věk také musí být s dítětem rozdílný tuším o 18 let. Kritérií je veliké množství i u jednoho dítěte. Největší potíž by pravděpodobně byla po finanční stránce, pokud bys jich chtěl adoptovat více, nebo být poručníkem pro více dětí.