zjentek

Můžu se v chytrém auťáku „hodit“ offline?

Abych věděl jen já sám, kde jsem a nikdo jiný (jako bych jel v nějaké Pragovce, V3Sce, 12set3ce, nebo ve FAčku). Prostě úplně se distancovat od GPSky a tak různě a podobně. děkuju.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nelze. Dokonce ani když nevložíš SIMku. A i třeba ve dvánáctsettrosce s sebou vozíš MOBIL. A i kdyby jsi ho rozdupal (vypnutí nestačí), pořád máš na silnicích kamerové systémy. Ty spolehlivě zaznamenají nejen typ vozidla, ale i jeho RZ včetně OBLIČEJŮ osádky/řidiče v REÁLNÉM čase.

Je jen otázkou KDO všechno má k těmto informacím přístup. Každopádně není žádný problém vyhrabat, že před rokem někde v Bažinném Horůrkově pan zjentek překročil dočasně omezenou rychost (přenosná značka) o více jak 20% – pokud by o tuto informaci někdo stál. 😉 😁