JohnCreek

Můžu Revolut kartou bezplatně vybírat v českých bankomatech?

Moje banka je super a ve všech oblastech mi vyhovuje. Jedinou nevýhodou jsou výběru z bankomatu (které dělám jen občas). Za ty si banka účtuje 20 Kč. Šlo by to obejít používáním Revolutky k výběrům?

Odpovědi
Tombik

Určitě, jen je třeba si hlídat limit výběrů, který je myslím 200 GBP (resp. ekvivalent v korunách). Čerpání si lze vždy ověřit v aplikaci Revolutu. Výběry nad tuto hranici, pokud nemáte premium členství, je s poplatkem 2 % hodnoty výběru.
Dobrou českou bankou, která nabízí výběry zdarma, stejně jako všechny další běžné služby a operace, je Equa Bank, kterou můžu doporučit. :)

Zdroj: https://www.re­volut.com/fai­rusage