Dane

Můžu požadovat vrácení peněz z permanentky v soláriu?

Vloňském roce jsem si zakoupila pemanentku do solária. Teď jsem opět po dlouhé době solárium navštívila a zjistila jsem, že mi to v zimním období nedělá dobře. Permanentka platí do konce března. Můžu nyní požádat o vrácení zbylých peněz?

Nejlepší odpověď
gecco

Požádat jistě můžeš – ale provozovatel (majitel) nemá žádnou povinnost tvé žádosti vyhovět…
😉

Další odpovědi
anonym

takové věci má každá provozovna v provozním řádu, který si stačí přečíst. v naší provozovně (ne solárium), musí být podle provozního řádu, permanentka na počet vstupů, vyčerpána do konce následujícího měsíce, jinak propadá. po domluvě může být jinak například z důvodu nemoci, ale je lepší to striktně dodržovat, lidé si pak vymýšlí.