huxa

Můžu použít na přeinstalaci windows zálohu z jiného počítače?

Nebude vadit, že mám jiný hardware a je to jiná značka?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Těžko, protože nebudou souhlasit ovládače pro hardware a WGA je další komplikace

Další odpovědi
Bedy

Ano, to bude vadit. Ten systém na 90% nenastartuje a když už, tak zaprská, že kopie není legální – pravděpodobnost 8,5% nebo v lepším případě bude chtít reaktivaci – pravděpodobnost zhruba 1%.
Pravděpodobnost, že normálně nastartuje a pojede je slabých 0,5%

Pokud bys instaloval ale WIndows Me, 98 a starší, tak tam to zřejmě pojede, jen to bude chtít nainstalovat ovladače. Ale v případě Windows 2000 nebo Windows XP a novějších to radši vzdejte. Nemá to cenu.