aannuullii

Můžu otěhotnět z mazlení?

Mám důležitý dotaz, který mě neskutečně stresuje a kvůli kterému nemůžu spát. Jde o to, že mám nehorázný strach z otěhotnění. S přítelem jsme se nazí mazlili a vzájemně osahávili v intimních partiích. Došlo k tomu, že pár kapiček se mi možná na prstě dostalo na pochvu, ale k ejakulaci ani vniknutí nedošlo. Menstruaci mám během zítra nebo za pár dní. Tak se chci zeptat, zda je tu nějaké riziko otěhotnění? Protože to opravdu nechci a jsem z toho dost psychicky špatná.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Můžeš. Šance jsou menší, ale můžeš. Otěhotnět se někdy dá i z preejakulátu – stačí, že se ti „tam“ dostane… Jako jak říkám, šance jsou malé, ale ne nemožné, ptáš se jestli můžeš, tak ano, možné to je. A často to funguje tak, že kdo děti nechce, tak se mu podaří otěhotnět – i když se to zdá nepravděpodobné – kdy mají třeba ochranu nebo nedošlo k úplné penetraci. A kdo se zase snaží o dítě, tak mu to tak rychle kolikrát nejde a může to trvat měsíce.

Proti tomu existuje docela účinná prevence a jistota. Nechceš-li děti, nejsi na ně připravené, nemůže si je dovolit, nedělej aktivity, které slouží k dělání dětí. Lidi/nevyzrálí puberťáci by to dělali jen pro zábavu/radost, ale smysl pro povinnost, zodpovědnost nemají a následky je nezajímají (nemluvě o vyzrálosti, vlastní důstojnosti/hod­notě, lásce a podobně). Většina lidí by měla počkat, dokud nejsou starší a rozumější. Nejhorší je, když dítě čeká dítě (může jí nebo jim oběma být třeba 17 nebo i 18… fyzicky možná dospělí nebo téměř dospělí, ale mentálně to velmi často budou úplná děcka).

Další odpovědi
paul1

Pokud máte nehorázný strach z otěhotnění, tak na to je výborný acylpyrin. Tabletku mezi kolena a nepustit -))

zjentek

Ne, nemůžeš, protože nedošlo k ejakulaci.

Tak přemýšlím, čehože kapičky jste měli na prstech. Dětskýho šampusu?

Drap

Historie zná pouze jediný takový případ. Že by se to stalo znovu a byla jsi druhá Pana Maria, je vyloučeno.

da ny

Pár kapiček ejakulátu je vždy nebezpečných.
Z čeho je panický strach, toho bývá „nadělen“ největší krajíc. … ;)
Přítel, pak bez kondomu ani ránu! Ochrání vás nejen před těhotenstvím. Pokud jste z „toho“ psychicky špatná. Nejsi zralá, jste bez informací (?). MAZLI SE ZATÍM S PLYŠOVÝM MEDVĚDEM.
Možná bude, PAK, NĚKDY vhodná i kombinace několika metod (pro Váš klid).
https://www.du­rex.cz/produk­ty/kondomy/pro­citeni-a-intimita/durex-naturals/?gclid=E­AIaIQobChMIj_SRkMiX-wIVEQiLCh1wPwQI­EAAYASAAEgKI5fD_BwE
https://www.pe­sar.cz/?gclid=E­AIaIQobChMIno-yrcaX-wIVDPt3Ch335Au­KEAAYBCAAEgLtbvD_BwE

aannuullii

Kapičky, které mu vytekly z penisu během jeho vzrušení. Dostali se mi na vulvu a kolem poševního vchodu. Dovnitř snad ne.