alenad

Můžu , nebo musím naformátovat novou pamětovku , aby mi byla vidět v mobilu ?

mám novou SD pamětovku , nasadila do Xperie x8 a hlásí mi , že nemám pamětovku -
nevím , jak na to – poradíte ? stalo se vám to taky? a co jste udělali ?
Děkuji za každou radu .
Doplňuji:
díky Bedy – opět jsi nezklamal , provedla jsem něco triviálního , cos mi poradil ve zprávách a jde to , – mmch mám 16 sd

Nejlepší odpověď
Bedy

Sony Xperia X8 podporuje paměťovky do velikosti 16GB. Pokud je to větší paměťovka, bohužel máte smůlu.
Já osobně doporučuji po vložení paměťovky do mobilu spustit formát, ať si ji mobil naformátuje „odle sebe“.

Jiné paměovky tam jdou v pohodě? Pokud ne, vidím to na problém se čtečkou paměťovek a to je velký problém docela…

Další odpovědi
uccello

Před rokem jsem řešil stejný problém a formát sice pomohl, ale jen na chvíli. Zjistil jsem totiž, že je vadná paměťovka.