Honzucha

Můžu na ebay.com sdělit citlivé udaje?

Na ebay.com potřebuju dokončit registraci a chtějí po mě udaje o mé kreditní kartě (číslo, platnost, prostě vše)prý k ověření identity. Je to běžné? Mám jim to zdělit? Jinač nedokončím registraci. Díky

Odpovědi
beer

Můžeš nejen tam, ale kdekoliv, neboť je to jen tvé riziko se všemi případnými dopady.

terry

Číslo i platnost karty se při platbách sděluje .
Při registraci nesděluješ ten kód na zadní straně a PIN. To jsou důležité údaje.
Ten kód uvádíš až při konkrétní platbě, PIN při platbách u obchodníků a bankomatu.