Pumprleek

Můžu jako soukromá osoba poslat jednorázově balík přes Zásilkovnu?

Četl jsem jejich podmínky a podle všeho by to neměl být problém, ale není mi z toho moc jasný, co všechno se očekává ode mě. Stačí když tam jen se zásilkou přijdu a oni už zařídí všechny náležitosti sami nebo to tak jednoduchý není? Jak to třeba myslej s tím štítkem https://files­.packeta.com/web/fi­les/Pravidla_pro_oz­nacovani_zasi­lek_stitky.pdf ?
Co když ho nemám jak vytisknout, udělají to za mě lidi na pobočce? Potřebuju poslat jen jeden jediný balík, nechce se mě kvůli tomu tejden naštudovávat náležitosti čárovýhokódu a podobný nesmysly. Za rady díky

Nejlepší odpověď
Emefej

Pokud je to tak složité, tak bych raději zkusil najít nějakou poštu.

Pumprleek

(Emefej) Jednorázově jsem prodal jednu věc na bazaru a kupující (údajně starší pán) trvá na Zásilkovně, protože ji má pár kroků od baráku a krom toho má s ČP i kurýrními službami jenom ty „nejlepší“ zkušenosti. :D