pizlicka

muzu jako majitel nemovitosti zrusit pevnou linku,ktera je psaná na druhou osobu?

jsem vlastníkem nemovitosti,ve které zijeme dva.na čí jméno,by měla byt napsána pevná linka telefonu?proč druha osoba zuří,poud řekn,ze chci,y pevna linka byla napsána na jméno majitele nemovitsti?druha strana tvrdi,ze to nelze.

Odpovědi
Pepa25

Ta druhá osoba má nějaký důvod, proč tam může bydlet, ne? (nějakou nájemní smlouvu, právo užívání, trpíš ji tam, protože je to rodinný příslušník …) Pokud si takové věci nejste schopni domluvit, tak si to dejte písemně (např. do nájemní smlouvy).

Hlada

Jestlliže je pevná linka už zavedená, tak telekomunikační firma zřejmě měla k jejímu zavedení souhlas majitele nemovitosti. Nyní má druhá osoba, jak ji označujete, smlouvu s operátorem a vy jako majitel nemovitosti nemůžete do tohoto vztahu nijak zasahovat, protože nejste účastníkem smlouvy. Otázkou je, proč do toho chcete zasahovat.