abcd1234

Můžu být těhotná z mazlení přes oblečení?

Třeli jsme se jako při souloži, ale byli jsme oblečení. Mešká mi to 2 týdny.

Odpovědi
Funna

nemůžeš…i při normální dokonané souloži je celkem malé procento, že se jediná spermie probije všemi nástrahami, které jí ženské lůno přichystalo, aby se do ženského vajíčka dostala opravdu jen ta „nejschopnější“…tak­že pokud meškáš, je to z jiného důvodu…zajdi si na gynekologii a tam to s lékařem vyřešte…,

mosoj

Přes oblečení ne, ale rukou ano. Jsou známy takovéto případy a není jich zase tak málo.

Kryšpín

Záleží zda má dáma kombinézu, neb jenom průsvitné kalhotky a je-li mazel osamocen neb je provozován Gang Bang

Arne1

Jsi-li Panna Marie tak ano

jsemjá

Pokud nechceš otěhotnět, a nechceš prožít tak velké vzrušení, je to přes oblečení super možnost!

abcd1234

Měla jsem normální kalhotky a on měl trenýrky a džíny.