Nassin

Můžu být popotahován finančním úřadem, že neplatím DPH a spotřební daň?

Já totiž přestal kouřit!

Odpovědi
Kepler

To nevím, ale v každém případě gratuluji. Jen abys nedopadl jako já, když jsem dokázal přestat s kouřením i 5× za rok!

autacek

Zajímavá otázka. Pokud se takto ne/zodpovědně bude chovat vic poplatníků, buď si jist, že si ty peníze od tebe stát vezme jinde.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

autacek: když někdo přřestane kouřit, tak stát může zajásat, protože kuřáci stojí víc než se vybere na daních z cigaret. Řešilo se to tu už x-krát …

Nassin

To si četl kde, v Ogoňku?

Nassin

Kepler
Negratuluj. Já končil kouřit snad 100 x, ale když jsem začal vykašlávat krev…

Kepler

A do pytle, až tak? Já jsem svou příležitost promarnil, když jsem se půl roku potuloval po nemocnicích. Úplně jsem si odvyknul a já blbec jsem si potom zapálil…