rybíz

Můžou se houby sušit na slunci?

Pokud ne, tak proč?

Nejlepší odpověď
salsa verde

houby se mohou na slunci sušit naprosto v klidu, nic se jim nestane. Já je tak suším pokud to počasí dovolí a když je přidám k těm které se sušily pod střechou tak není poznat sebemenší rozdíl.

Další odpovědi
BEAES

Určitě ne, pouze ve stínu, nejepší je průvan. Také v troubě by to šlo, bylo by to nejrychlejší.

gnr54

Já osobně když je sluníčko,tak je suším na sluníčku. Houby jsou usušené v pohohodě.Zatim se mi nic nestalo.

iwetax

Táta je jinak ani nesuší, je to jako s vypraným prádlem

iceT

Myslim,ze ne,protoze by se mohly spalit,na vetsinu suseni se doporucuje suche,dobre vetrane misto.

Martas

Určitě můžou já je ted' suším v sušičce je to taky dobrá věc.