zjentek

Můžou přijít mrazy ještě i po třech zmrzlých?

Nejlepší odpověď
Kepler

Není to nic vzácného, zvláště ve vyšších polohách. Dokonce i v Praze bylo denní minimum pod nulou: https://www.chmi­.cz/historicka-data/pocasi/praha-klementinum#

Další odpovědi
elkon

Podívej se do křišťálové koule.

Drap

Mohou

paul1

Stalo se párkrát, třešně i meruňky to přežily, ale odnesly to ořechy, těm stačí i menší mráz a je po úrodě. Minulý rok nám zmrzlo až na pár ořechů všechno, tento rok to zatím vypadá nadějně.

Nassin

Ke konci roku určitě. Letošní zmrzlíci budou s deštníky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.