Babsi

Můžou mít migrénu i muži?

Říká se, že je to výsada žen, ale teď mi kamarád tvrdí, že ji má a já nevím jestli kecá nebo ne.

Nejlepší odpověď
ten který je

Ano i muži mají migrénu a to opravdovou,žádnou předstíranou jak to někdy ženy dělají.;-)

Další odpovědi
Miroslavst

A ježíš, to víš že jo. Zeptej se mě, co mi včera bylo :( :(
Takže nekecá.

BEAES

Ano i muži mají migrénu.

Losos

Nespletla jste si to s menstruací ? Tu „snad“ muži opravdu nemají :D Ale migrénu určitě ano.

quentos

migréna je úporná bolest hlavy pocházející od většinou od blokace páteře.
Mají muži hlavu?
Mají muži páteř?

hanulka11

určitě mohou i muži mít migrénu

Migréna není jen prostá bolest hlavy, jak se často lidé mylně domnívají. Postihuje 15–20 % žen a 6 % mužů. Záchvat migrény zasahuje celý organismus

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mi­gr%C3%A9na

bobánek

To víš že můžou mít i muží migrénu,i muži mají své dny.