Alesh

Muži, zůstáváte mužní?

http://zena.cen­trum.cz/zdravi/no­vinky/clanek.phtml?id=77­1357#utm_source=ak­tualne.centrum­.cz&utm_medium=ban­ner-990x100&utm_cam­paign=zena-exportni

To se někdo trochu probudil. 🙂

A co vy ženy, jak to vidíte? Jsou dnešní muži dost mužní nebo už z nás zbyli jen měkotové a bačkory? Co takhle obnovit povinnou vojnu? 😉

Nejlepší odpověď
anonym

Někdy bych ji potřeboval 🙂
Doplňuji:
aspoň týden si ji zopáknout

Další odpovědi
zjentek

já tedy ano..
Doplňuji:
..syrová vejce a tak..

huxa

sr*čky… proto tyto servery raději nečtu a mám zablokované, nic se tam člověk nedoví, jen jim jde o čtenost

Protiva

Kdysi dávno jsem viděl seriál, kde si žena upravila muže podle svých představ. No a dopadlo to tak, že ho sama začala nenávidět.

Fudja

Myslím, že muži svoji mužnost generaci od generace pomalu ztrácí (možná se mi to zdá), mám momentální problém, že narážím na samé strašně moc citlivé muže, potom si kolikrát připadám být více chlapem než oni, což je někdy docela divné.