muži mají svaly,ženy mají čáry(kozla)

myslíte že je to pravda?
Doplňuji:
čím jste naposledy někoho okouzlili?

Nejlepší odpověď
aramah

Je to nadnesené ale ano.Vmém věku opravdu potřebuji kouzlit ale okouzlit? Už asi ničím.

Další odpovědi
BEAES

Je to pravda. Marně přemýšlím co s tím kozlem…už vím, chybka :o))

9 řemesel

Ale já toho kozla beru , je to pěkné.No mééé?
Doplňuji:
Pro Michala:překlepl a mockrát; jen ne tak pěkně,že otázka dostane i jiný rozměr.Snad se mi to taky někdy tak krásně povede.

quentos

jasně. „Čáry na kozla“, ten překlep je přesný. Čáry a čárky ;{DD
Doplňuji:
Michal: no jasně že jo, mám svých kouzelných překlepů celou sbírku. Právě proto se tomu od srdce zasměju ;{)>

martina1

Jak komu se svaly líbí.Mě kulturisti třeba vůbec ne,to radši hezkého piváska.Já vím čím jsem okouzlila manžela,protože to každému cpe,když má upito.Piju pivo a rum,tolerancí a kdysi sexipostavou:-)

BIGFOOT

to říká babice v ruský pohádce MRAZÍK.NEBERTE SI Z TOHO PŘÍKLAD.BIGFOOT

Michal

Není to pravda vždy,ale většinou to tak je,nebo se to tak jeví.

Pro ostatní odpovídající na tuto otázku: Vy jste se nikdy nepřeklepli?

anonym

dnes není středa že vás berou takové myšlenky,kdybych to chtěla napsat tak na to nejdu obklikou,i když kdoví co by ztoho vylezlo při mých překlepech,nemůžu zas najít brejle

BEAES

mě napadly kozy, ale to se nehodí.....už na to také nevidím, tak jdu raději spát…

Miroslavst

To mě nyní taky napadlo, že než by napsala kozy, tak napsala kozy v mužském rodě. A i by to tak šlo: ženy mají čáry a kozy. Nebo že by ne?

anonym

to je v pořádku Michale,mé překlepy jsou známé

anonym

Beaes děkuju já si navšimla té chyby