redy

Můžete někdo zašpuntovat?

Vyteklo mi hafo bodíčku. Taková ukrutná škoda, to je 🙂

Ale vážně,asi se už opravdu admínek rozčílil, nebo třeba nějaký uživatel?
děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Asi mazal mazal…
😉
Ale vážně – taky mi, myslím, ´něco´ zmizlo – a od Admina nemám v mailu info, že něco odmazal – tak uvidíme…
😉

Další odpovědi
setapouch

Myslel jsem, že body se mažou až v okamžiku smazání adminem, ne? A škoda bodů? K čemu ti jsou, vyměníš je snad za něco?

anonym

Nemůžeme, jsou mazány adminem otázky, které se týkaly „PLOTU“!

anonym

Já bych zašpúntoval,ale jsi daleko.!!!!!!!
K čemu body,když mám hody,brzo přijde ježíšek.
Já měl pivko,kus klobásky,pak mě čekal pelíšek.

ReHu

Body tedy moc nesleduji, ale překvapilo mě, že zmizí dotaz i odpověď a nemám ve zprávě kdo to má na svědomí.
Např „plotovací otázka“ 🙂

Mc Merkurion

vypadá to.že zmizely zatim jen dvě: barbakanova o plotu ze sněhu a nevim koho,o té plotofobii (u té jsem se nasmál…)

ReHu

Plotofobie byla moje 🙂
A zmizela ta, jak nás Ahmad poslal s otázkami do píp.

Mc Merkurion

ale ty odpovědi u ní stály za to…

ReHu

🙂 🙂 🙂

redy

Však jo, byla to legrace. Odpovědi se musejí brát vážně:-)
Ta jedna byla od ReHu myslím.

redy

Nojo kluci zas až po půlnoci došlo střelivo 🙂

anonym

To mi je jasné, že to bude opět…

redy

barbakane já nevím jak to myslíš, co bude opět?
🙂

redy

skoro třicet bodíků, a to už nasere ☹

anonym

Mě,taky,ale víš,že já ty body tu neřeším,tak si z těch bodů hlavu nedělej Redy,stejně to lepší nebude.I když tě meznám,ale tvý otázky jsou super.
Mě víc štve,když se tu navzájem bratříčci bodují,to je horší než lež.

anonym

Kašli na to jako na Barboše,lepší držeti zoban ,než mít zkažený karboše.
Body jsou k ničemu,jen ta hrdost ti zůstane,,,a pak někdy za pár let,vzpomínka zaplane…

redy

Nojo tak se to pokusím rozdejchat, ale nevím,nevím. 🙂

anonym

A co takhle bodování sestra s bratrem a naopak, to už nevidíš?

redy

barbakane to by znamenalo, že jsi můj bratr, tebe boduju taky. Z těch pěti bodů co mám pro každýho jednoho vyčerpám i vtvém případě. 🙂

anonym

On je hlupoň a je slepej,on je dvojče s gecconem co mění barvy .