annas

Můžete mně, prosím, poradit? Děkuji.

Když jezdím myší po stránce, naskakují na některé pohybující se pruhy, jiná stránka se hýbe, některá je v klidu. Je to nepříjemné.

Mám špatnou myš? Nebo jde o nějakou jinou poruchu. Monitor mám nový asi tak 2 měsíce.
Doplňuji:
Pohybuje se i některá stránka, když píši na klváesnici a vkládám odkaz např. do Google.

Nejlepší odpověď
Marsyas

Hmmm, je možná že koliduje něco na grafické kartě. Zkus ten počítač restartovat. Ale myší to určitě není. Kdyby to po restartu pořád zlobilo, zkus aktualizovat ovladač grafické karty, kdybys nevěděla jak, rád ti to popíšu…