annas

Můžete mně prosím poradit?

Dá se v Mozille Thunderbird zrušit nastavení archivu? Každý dopis dostávám 2× – „normálně“ do doručené pošty a navíc se kopie ukládá do archivu.

Když chci archiv vymazat, musím po jednom dopise, nebo se dá vymazat celý naráz? Jak?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

obsah archivu se dá smazat najednou – klikneš na jeden mail a ctrl A (označí se všechna pošta v dané složce) a delete. někdy nejde smazat celá složka dokud v ní je jakákoli pošta.

nastavení archivace jedině hledat v nastavení thunderbirda.. naštěstí tohle nepoužívám…