independent

Můžete mi vysvětlit vtip?

Jde policajt s manželkou do muzea.
Když vyjdou ven, manželka povídá:
„Tak co, líbilo se ti to?“
policajt: „Docela jo, ale asi jsme tady už byli.“
Manželka na to: „Jaks to poznal?“
A on odvětí: „Podle hasičáku.“

No a moje otázka zní následovně:
Myslel tím konkrétní hasičák,
který poznal, nebo hasičák všeobecně?

Nejlepší odpověď
autacek

Tak ten je dobrej 😉

Myslím že tím bylo myšleno, že je tak hloupý, že považoval hasičák za exponát.

Další odpovědi
Kepler

Musím se přiznat, že nerozumím. Co se ale týká muzeí, tak tam už jako důchodce radši nechodím. Vždycky, když odcházím, rozezní se alarm.

zjentek

Celej vtip je v tom, že máš policisty vnímat obvykle jako debily!

led

Myslel tým ten umelecký skvost červenej farby na starodávnom držiaku. Veď to je naozaj umelecké dielo pripomínajúce nám snahu o záchranu ľudstva.

Kryšpín

Jde plicajt s manželkou / to je nový název ? /, – mám dojem, že by extra chytré vtipy bylo lépe adresovat na některé umělce kteří MV řídí od velkého hedvábného sametu a to jich nebylo mnoho.
Hrazdíra, Hradírek, Sokol, Ruml, Vodička, Svoboda, Grulich, Gross, Bublan, Langer, Pecina, John, Kubice, opět Pecina, Chovanec, každý tam zanechal svoji stopu a svoje moudra.
Já se vůbec divím, že policie převážně dobře funguje, ovšem pokud ten nižší nedostane pokyn od vyššího, neb politického odborníka a je nucen svůj postup změnit.

led

Kepler, ani sa nedivím, predsa len pri vašom veku (viac než 4 storočia), veď vy ste chodiaci exponát, Heš, ostaňte v múzeu a nebude znieť alarm. 🙂

Kepler

V muzeu bych dlouho nevydržel, asi zažádám Brusel o 50 000 000
dotace, abych si mohl zaplatit pojistku.

led

Dobrý nápad, aj keď už len slabá kópia

independent

@Kryšpín, s tïm plicajtem to byl překlep. A za další já to nevymyslel.