Avatar uživatele
anetadela1

Můžete mi vysvětlit něco?

Proč většina papuškuje po někom správnou odpověď? Proč nepoužíváte palce nahoru a dolu? Dám do očí bijící otázku Jak se do angl. přeloží jm. Karel. 8 naprosto stejných odpovědí. Tak když vidím, že je tam správná odpověď, tak tomu dotyčnýmu dám palec nahoru a nepapouškuju to samý. A když to je špatně, tak dám palec dolů a uvedu správnou odpověď. Chápu, že se třeba strefíte do zrovna odpovídajícího kolegy ve stejný čas, ale 8 lidí najedou…? Těžko. 🙂
Doplňuji:
Jo, jasně, že o nic nejde. Ale zrovna u takovýhle odpovědi, kdy je to víc než jasný, tak mě to přijde zvláštní. Nechci se nikoho doknout. Pochopím, když má někdo stejný názor, tak i tam se může najít malá výchylka, tak ho napíšu. Ale tohle, to se na mě nezlobte..... 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? blesk26, Jahoda před 5164 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Vždyť o nic nejde, asi sbírají body........

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Lepší deset správných odpovědí než žádná. Rovněž tak si myslím, že pokud bychom se všichni řídili tím, co je v otázce popsáno, tak nebude odpovídat nikdo, jelikož si řekne, že odpoví někdo jiný.
A když už kliknu na otázku, je mi úplně jedno, že někdo odpověděl, jdu odpovědět a od toho tu odpovědi jsou.
Co se týká palců, uznávám, že se málo dávají.
Já však i nadále budu odpovídat. Ano, je to i o bodech, pokud bych tvrdil opak, lhal bych.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Naprosto s Vámi souhlasím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Presne jak napsal Morislavst – nezajima mne jak jini odpovedeli.Mimoto ty odpovedi nebyly stejne obsahove…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Palce se mi náhodou líbí.Proč ho nedat pod odpovědˇ,která mě zaujala,či nikoliv.Jen nemám ráda,když někdo napadá někoho odpovědˇ.Každej atˇsi napíše co chce.Sama se ráda něco dozvím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek