Pepexxx

Muzete mi prosim poradit nejakej dobrej horor s dobry efektama a hlavne lekak a ne krvak

Nejlepší odpověď
Luss

Podivejte se na Shutter – ale thajskou verzi z roku 2004!!! (pak natocili v USA remake). Nemam rada bezduche krvave horory, ale tohle je hodina a pul takoveho mrazeni v zadech a desivych predstav a scen. Zaver je sokujici.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/197195-shutter/

Další odpovědi
iceT

Film z roku 1988 Fantom Amsterodamu.
A potom Sam v temnote.
Tech filmu je hodne,ale z tech co znam zadny nesplnuje tvoje pozadavky,tak promin.

KdoSiOdJinud

klasika – Kruh 1,2