zzzlatokopka

Můžete mi někdo, kdo vlastníte automatický kotel na TP sdělit, zda s ním protopíte méně, nebo více?

Prosím o info hlavně ty, co ho mají alespoň jednu zimu. Také mi napište jaké palivo jste použili.

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
anonym

Dcera má dvě sezóny aut. kotel na topivo hnědý oříšek a topná sezóna od září do května ji vyšla na 60q* 250 Kč/q uhlí a na ohřevu TUV ušetřila necelých 11 tisíc za elektřinu. Dům je o 6-ti velkých místnosti. I když nejsem vlastníkem kotle, vřele doporučuji.