VENTRČKA

Můžete mě prosím zjistit č.944885904…stále mě obtěžuje i v noci.....děkuji

Nejlepší odpověď
elkon

Stačí číslo zablokovat v telefonu, nebo používat aplikaci, která nežádoucí hovory blokuje automaticky (např. „Můžu to zvednout?“)

Další odpovědi
Dochy

Asi nemůžeme, nikdo k němu nedal žádné další info. Ale podle mně jde o nějaké datové zařízení, nejspíš blbě konfigurované. Doporučuji konaktovat svého operátora, ať to prošetří.

Pepa25

Uvedené čislo v ČR neexistuje, 944× není přidělená předvolba žádného operátora ani neveřejné sítě. Pravděpodobně jde o volání ze zahraničí (mezinárodní kód +94 je Srí Lanka). Číslo nezvedat, nevolat zpět a zablokovat – buď v telefonu nebo pomocí operátora.

Zdroj: https://www.ctu­.cz/vyhledava­ci-databaze/pridelena-cisla-a-kody

Čecho_slovák

https://www.kdo­mivolal.eu/pho­nenumber/inser­tcomment/1923227

paul1

Já na mobilu využívám v těchto případech:

  • na starém mobilu v roletce stlačím: odmítnout hovor
  • na novějším stlačím možnost: zařadit na černou listinu

Drap

Pokud tě stále obtěžuje, podej trestní oznámení na Policii ČR.

nyjono

To nejspíš nemůžeme.
Nejjednodušší bude tel.č. zablokovat.
Pokud nevíš jak, kontaktuj svého tel. operátora.

Dochy

Peppa: Dobrý postřeh

VENTRČKA: to číslop je opravdu 944… nebo +944…
Pokud je tam plus nebo 00, tak je to zahraniční. Pravděpodobně obdoba českých šmejdů co člověka nutí volat na zpoplatněné číslo.