zbysek

muzete me prosim vysvetlit…

kdyz jsem na strankach na netu,prohlizim si je,a do toho me neustale skace nejaka reklama,na auta,na pujcky,a buhvi co jeste…ano jde to odkliknout a zavrit,ale proc to tak je?maji na to pravo vam vubec cpat neco o co nestojite?a navic vas to jeste rusi??zpusob jak to udelat aby se to neukazovalo asi neni co??proste musime prijmout ,ze nam neco cpou…dekuji za nazory

Odpovědi
hanulka11

taky mě to vadí, jak člověk trochu víc t"zašmejdí,už je na monitoru reklama ,ale řešilo se to tu již zkuste se podívat sem do odkazu.....bohužel jsem si ten program ještě nenainstalovala

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-blokovat-zobrazovani-reklamy-na-webovych-strankach-mozilla-firefox

mosoj

Nejrušivější je celostránková reklama KB zde na Odpovědích. Té se nijak nezbavíte, než že na ni čumíte celou dobu, nebo shodíte stránku.

Honzucha

Některé reklamy zmizí, když zakážete v nastavení prohlížeče JavaScript.

Medulka

Reklamy jsou podle mě dost důležité a mám je ráda.