ladislavzune

Můžeme teoreticky zrušit ruskou ambasádu a vyhostit všechny její diplomaty z naší země, nebo to není možné?

Odpovědi
Autista

Můžeme, ale stále je to území Ruska a tyhle si zrovna naštvat nechceme.

Dochy

Možné by to bylo, ale když úplně uzavřeme ambasádu, jak bychom se dá s Ruskem oficiálně domlouvali? Víš kolik by pak dalo práce než nám třeba doručí svou bezpodmínečnou kapitulaci?

da ny

Možné by to bylo, ne však žádoucí.
Vzájemnou spolupráci mezi zeměmi (nejen s Ruskem) a vztahy je třeba udržovat, ne z/ničit. Lidé, žijící po celém světě za své vlády, neinformovanost často nemohou. Mnohdy ani za nedostatek informací, náboženský fanatismus/odpor vůdců církví (zejména v muslimských zemích).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.