Cascada

Může zubař nabízet vyvrtání zubu s tim že neručí za to, že plomba vypadne nebo, že bude růžová?

Zubař si podmiňuje ošetření tím, že musím jít nejdříve na dentální hygienu jinak za zákrok neručí, je to běžná praxe nebo ze mě zubař chce vycucat co nejvíc peněz?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Nevím v jakém stavu je Váš chrup, ale po mně nikdy zubař nic takového nechtěl.
Dnes sehnat zubaře je docela těžké a zřejmě toho ten Váš zubař umí využít:-((