Denise

Může zlomenina krčku způsobit bolest břicha ?

Ahoj, potřebovala bych poradit. Moje babička (81) asi před cca 1–2 měsíci si zlomila krček. Podstoupila operaci, doktoři jí avšak nedali umělý kloub, ale laicky řečeno jí kloub sešroubovali. Samozřejmě se s ní snažíme nohu procvičovat na rotopedu, ale poslední dobou jí hodně pobolívá břicho (podbřišek a okolo pupku). Většinou právě po rozcvičení. Je tedy možné, že tato zlomenina může způsobit takové bolesti? S doktory není žádné řeč, raději by byli, kdyby ji mohli nohu uřezat nebo ji „narvat“ prášky proti bolesti. Nemáte někdo prosím s tímto zkušenosti ? Mockrát děkuji.

Odpovědi
anonym

Myslím,že může,psychika tom u taky může napomoct.
Dlouhodobé doléčování zlomeného krčku vede také ke zhoršení celkové kondice. U starších osob s sebou může přinést i deprese nebo sníženou kvalitu života
http://www.ule­kare.cz/clanek/zlo­menina-krcku-miva-fatalni-nasledky-proc-ale-tak-casto-15088