Avatar uživatele
anonym

Může za to sopka?

kdyz vybuchla sopka na islandu metereologove tvrdili ze to ovlivni pocasi na dlouhou dobu,jenze podle jejich tvrzeni mela byt zima a klimaticke podminky se meli rapidne zmenit az na nekolik let,a misto toho je sice jen par dni teplo,jenze az nezvykle velke

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Jahoda, anonym, anonym, anonym před 5031 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Slyšela jsem, že vedlé té Islandské „slavné“ sopky, o níž se dlouho psalo, leží ještě jedna menší sopka. Pokud ta vybouchne, bude zima a pravděpodobně už bysme nezažili horké léto. Mám dojem, že ta menší ještě nevybouchla (vybouchla ta větší, „známější“), tudíž žádná zima není nikde „napsána“. Pokud vybouchla i ta malá, jsem hodně pozadu a omlouvám se.

A k tomu vedru. Je to divné. Takové vysoké teploty hlásili, ale měli být jen první týden v červenci. Pak už to mělo klesat. Snad nám tyto vedra nepřinesou nějaké potíže s naší Zemí a ani na nás, na lidech, se to nijak nepodepíše…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

islandská sopka, ktorá nedávno vybuchla, prirodzene prispela svojou troškou, ale najväčšiu škodu robia exhaláty z dopravy, priemyslu a likvidovanie flóry.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

TO JE ZŘEJMĚ JEN ZAČÁTEK,ALE AŽ VYBUCHNE TA JEJÍ SESTŘIČKA,TAK TO BUDE MNOHEM HORŠÍ.NAVÍC TĚCH SOPEK SE ZAČÍNÁ PROBOUZET MNOHEM VÍC. NO,UVIDÍME ALE BUĎME DOBRÉ MYSLI.---ZDRAVÍ---ZAJ-PO

Zdroj: víra,pravda,bible skušenost s BOHEM

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek