Miroslavst

Sopka na Islandu

Když hoří ropný vrt, tak k jeho uhašení se použije odpálená nálož. Myslíte si, že pokud by se do sopky vypálilo několik nejaderných hlavic-bomb, tak by mohlo dojít k uzavření a tudíž by tolik nekouřila?

Nejlepší odpověď
anonym

Dráždit kobru bosou nohou?

Další odpovědi
ReHu

Já myslím, že ne.
Myslím, že je kdesi uvnitř obrovský tlak, který musí někudy ven.

Michal

Já bych přírodní živel nedráždil ničím.Stačí, jak se nám podařilo rozhasit přírodu a tady je odpověď.

Zdroj: život