plebs

Může v ČR školák nebo student obhajovat při vyučování že jsou jenom dvě pohlaví či nikoliv?

Uvedl National Posth, student ve škole St. Josephs / Kanada / uvedl, že jsou jenom dvě pohlaví bylo mu zakázáno odpolední vyučování, kde také dochází studenti transgender a za asistence policie byl vyveden ze školy.

Odpovědi
Pepa25

I Echo24 v textu toho článku, kterým tuto „kauzu“ přinesli do ČR, nenápadně uvídí, že to bylo trochu jinak: mladík schválně provokoval spolužáky používáním „dead name“ transgenderových studentů (jméno, se kterým se transgender osoba narodila a kterého se po změně pohlaví vzdala). To co dali do titulku je pak v textu uvedeno jako „mimo jiné prohlásil“.

Filip84

Takže, je to zase Rádio Jerevan:

Josh Alexandr, 16ti letý student střední školy svatého Josefa v Renfrew, Ontario, Canada.

Josh Alexandr byl vyloučen ze střední školy svatého Josefa buďto proto, protože tvrdil, že existují pouze dvě pohlaví – mužské a ženské (jeho tvrzení), nebo proto, protože opakovaně označoval spolužáky jménem, které měli před změnou pohlaví (tak nějak jsem to pochopil – možná to není popsáno úplně přesně, ale lépe neumím), což těmto spolužákům vadilo (tvrzení školy).

Joshu Alexandrovi byla skutečnost, že byl ze střední školy svatého Josefa vyloučen, známa (nesporné, nepopírá to), přes tu skutečnost, že byl ze střední školy svatého Josefa vyloučen, a že mu tato skutečnost byla známa, tak se dostavil do této školy, vešel do třídy a posadil se do lavice. Do třídy se dostavil zástupce ředitele školy, vyzval Joshe Alexandra, aby s ním opustil třídu, Josh Alexandr dal této žádosti místo, no a zástupce ředitele školy předal Joshe Alexandra policii.

Policie Joshe Alexandra zadržela, vyvedla ven ze školy, posadila do služebního auta, odvezla na policii, kde byl poučen, že byl zadržen za porušení příkazu k vyloučení („exclusion order“) a půjde za tento přestupek před soud. Následně byl Josh Alexandr propuštěn.

Takže: Josh Alexandr nebyl „za asistence policie … vyveden ze školy“ proto, protože „uvedl, že jsou jenom dvě pohlaví“, ale proto, protože přes tu skutečnost, že mu byl doručen příkaz k vyloučení, se dostavil do školy a posadil se do lavice, což je v provincii Ontario přestupkem.

Jestli řekl Josh Alexandr to, nebo ono, jestli byl nebo nebyl vyloučen ze školy právem, tak od toho je pořad práva státu Kanada & provincie Ontario, nikoli plebs, nebo kdokoli tady, aby to kvalifikovaně posoudil a rozhodl.

Kanada je právní stát, a jestliže byl Josh Alexandr vyloučen ze školy v rozporu s platným právem, jistě se svého práva domůže.

https://natio­nalpost.com/o­pinion/catholic-school-has-student-arrested-for-expressing-catholic-beliefs
https://toron­tosun.com/opi­nion/columnis­ts/lilley-catholic-high-school-student-suspended-then-arrested-for-saying-there-are-only-two-genders

Ametyst

Tohle se na Západě děje už dlouho. Vládnou menšiny se svými lidskými právy. Věda končí. Pravdu o dvou pohlavích si obvykle veřejně dovolí říct nějaký vědec v důchodu, nebo bývalý vyšetřovatel. Ti vědí, jaká jsou fakta. Sociální konstrukt gender je nemusí trápit. Nanejvýš je už nepozvou do televize. Ti ostatní už politicky korektně sklapli, aby nepřišli o práci. Pro ilustraci viz příběh klinického psychologa Jordana Petersona.
V ČR určuje pravidla ministerstvo školství a vnitra. Je dobré podívat se do učebnic biologie, co se děti učí.

Filip84

Pepa: Ty, víš že asi budeš mít pravdu?

Když tak nad tím přemýšlím, čta ty články „mezi řádky“, tak mi přijde opravdu, ale opravdu, nepravděpodobné, že by toho kluka vyloučili ze školy jenom kvůli tomu, že řekl, v hodině na diskusi, jak tvrdí on, že jsou pouze dvě pohlaví. Velmi nepravděpodobné!

Já už jsem takových „božích bojovníků“ poznal, za svůj život, dost na to, abych věděl, že jim skutečně nestačí tento svůj „nekonformní“ názor mít a sdělit ho ostatním v míru a pokoji. Ne, ne, možná, tak jako theoreticky, někde takoví jsou, třeba – co já vím – v Zemi královny Maud by nějaký mohl být, ale tak jako reálně se moc nevyskytují.

Je to logické, vyplývá to z celkového naladění jejich osobnosti, a já jsem poslední, kdo by jim tu jejich „bojovnost“ měl potřebu brát. Ze zkušeností vím, že jim ani – prosté a přímé – Ne! často nestačí, ba ani poslat je do prdele neslušně (když to nelze slušně) 3× po sobě nepomůže.

Prostě se mi nejeví pravděpodobné, že by Ausgerechnet Kanaďani vyloučili puboše ze školy jenom proto, že řekl, co tvrdí, že řekl. Ne, ne, to bude těžký „boží bojovník“, a teďka je rád, že trpí „jako Ježíš“.

No jo, no, a co se z toho udělá! 👌🤦‍♀️🙄🙃🙃🙃

https://necyklo­pedie.org/wiki/Bo%C5%BE%­C3%AD_bojovn%C3%AD­ci

Filip84

Za prvé, nevím, co je „National Posth“, za druhé, dej sem zdroj. To ti to musíme psát furt dokolečka dokola, jak debilovi!? UVÁDĚJ ZDROJ.😡😡😡🙄