ReHu

Může světlo el.lampičky harmonizovat čakry?

Konkrétně se jedná o lampičku z matového bílého skla, která pomalu mění a střídá barvy. Tím by měla čakry harmonizovat. Říkala mi o ní známá, která se zabývá bylinkami, tak si myslím, že by si nevymýšlela, ale nevím, jestli se hromadná výroba zabývá fakty nebo jde jen o Kč. Jde o firmu Party Lite. Díky za názor.

Nejlepší odpověď
da ny

Velmi o tom pochybuji, podpora jednotlivých čaker pomocí barev sice funguje (sezení na červené dece atp.).
Harmonizace čaker je nejvhodnější pomocí Reiki, které je dostupné každému, kdo nenarazí na podvodníka :)

Další odpovědi
setapouch

Jestli věříš na čakry, není problém věřit i na to, že je světlo ovlivní.