blablabla

může si člověk vypěstovat závislost třeba na ibalginu nebo na aspirinu (nebo nejakém jiném leku bez předpisu ) ? díky

Nejlepší odpověď
Drap

Závislost může vzniknout téměř na čemkoli

Další odpovědi
hanulka11

určitě může a jen si s tím zkazí žaludek

mosoj

Tak po ibalginu si můžeš tak vypěstovat žaludeční vředy a po aspirinu z těchto vředů vykrvácet.

Pokud nebudeš mít bolesti které Ibuprofen či acylpiryn tlumí žádná závislost nevznikne neboť se nebudeš cítit po dávce lépé než před dávkou.
Zbývají pak jen ty žaludeční vředy které mohou po ibuprofenu vzniknout.

salsa verde

Dávám za pravdu Drapovi. Já jsem jednu dobu docela slušně jela na kapkách do nosu Muconasal Plus.