zjentek

Může si člověk vybrat adresu, kde bude pobývat v povinné karanténě, nebo musí jít o adresu trvalého pobytu a podobné?

Nejlepší odpověď
Drap

Může si vybrat. Je to stejné jako při běžné neschopence.

Další odpovědi
autacek

Adresu si můžeš vybrat do doby, než omezí volný pohyb. Pak to začne být zajímavé, neb spousta lidí má třeba adresu na úřadě, tak je otázka, kam je vojáci vlastně pustí.

Edison

Auťáčku, nemel nesmysle. Úřední adresa nemá nic společnýho s tím, kde pacient vykonává léčebný režim. Co pacient nahlásí jako místo léčení to je pro daný účel podstatné.

annas

Máte pravdu.

Ráno jsem poslouchala zprávy, sice na SK: 2 rekreační střediska připravila ubytování pro ty jedince, kteří nechtějí strávit karanténu ve městě, ale v horách.

Samozřejmě změní dočasně adresu , ale musí nahlásit lékaři, aby o lidech věděl.

Edison

Já vím… Někdy se dokonce lékař ptá, kde bude pacient na PN. Mám s tím zkušenosti. Vůbec není problém PN realizovat v místě, kde si sám určím, pokud to není v nějakém extra zájmu, tedy např nelze PN realizovat někde v hotelu, v kempu pod stanem a podobně.

autacek

Edisone, ty jsi chytrý jako vždy, tak že mimo zónu tě vojáci pustí na základě elektronické neschopenky? Resp. narážím především na otázku, jestli tě pustí třeba domů do Prahy, když budeš mít trvalý pobyt hlášený v Ostravě.. a jak se to bude případně asi tak prokazovat.

Edison

Jakou zónu? Už to, cos teď napsal je pekelná krávovina… Samozřejmě, že tě pustí!! Trvalý pobyt a místo pobytu jsou dvě diametrálně odlišné věci!!!

autacek

Neumíš číst, pokud by nastala eventualita, že omezí volný pohyb, budou patrně vytyčeny nějaké zóny. Fakt ti to musím vysvětlovat jak malému klukovi?

Edison

Kdyby byly v prd… ryby… Ani tak to neznamená, že by tě nepustili domů!!! Jako malej pišišvor ve věku tří let se tu ptáš ty!!!

zjentek

Chlapi a protože máte spor, tak já abych nejasnosti řádně zkomplikoval, fčil založím nové vlákno s otázkou a osvětlit problematiku okolo by částečně mohly odpovědi na ni. Jdu na to! (;

Edison

Tyjo… neblbni, nebo se toho tohle dítě chytne…