Avatar uživatele
zjentek

Může si člověk vybrat adresu, kde bude pobývat v povinné karanténě, nebo musí jít o adresu trvalého pobytu a podobné?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1505 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Může si vybrat. Je to stejné jako při běžné neschopence.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Adresu si můžeš vybrat do doby, než omezí volný pohyb. Pak to začne být zajímavé, neb spousta lidí má třeba adresu na úřadě, tak je otázka, kam je vojáci vlastně pustí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Auťáčku, nemel nesmysle. Úřední adresa nemá nic společnýho s tím, kde pacient vykonává léčebný režim. Co pacient nahlásí jako místo léčení to je pro daný účel podstatné.

před 1505 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Máte pravdu.

Ráno jsem poslouchala zprávy, sice na SK: 2 rekreační střediska připravila ubytování pro ty jedince, kteří nechtějí strávit karanténu ve městě, ale v horách.

Samozřejmě změní dočasně adresu , ale musí nahlásit lékaři, aby o lidech věděl.

před 1504 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Já vím… Někdy se dokonce lékař ptá, kde bude pacient na PN. Mám s tím zkušenosti. Vůbec není problém PN realizovat v místě, kde si sám určím, pokud to není v nějakém extra zájmu, tedy např nelze PN realizovat někde v hotelu, v kempu pod stanem a podobně.

před 1504 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

Edisone, ty jsi chytrý jako vždy, tak že mimo zónu tě vojáci pustí na základě elektronické neschopenky? Resp. narážím především na otázku, jestli tě pustí třeba domů do Prahy, když budeš mít trvalý pobyt hlášený v Ostravě.. a jak se to bude případně asi tak prokazovat.

před 1505 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Jakou zónu? Už to, cos teď napsal je pekelná krávovina… Samozřejmě, že tě pustí!! Trvalý pobyt a místo pobytu jsou dvě diametrálně odlišné věci!!!

před 1504 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

Neumíš číst, pokud by nastala eventualita, že omezí volný pohyb, budou patrně vytyčeny nějaké zóny. Fakt ti to musím vysvětlovat jak malému klukovi?

před 1504 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Kdyby byly v prd… ryby… Ani tak to neznamená, že by tě nepustili domů!!! Jako malej pišišvor ve věku tří let se tu ptáš ty!!!

před 1504 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Chlapi a protože máte spor, tak já abych nejasnosti řádně zkomplikoval, fčil založím nové vlákno s otázkou a osvětlit problematiku okolo by částečně mohly odpovědi na ni. Jdu na to! (;

před 1504 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Tyjo… neblbni, nebo se toho tohle dítě chytne…

před 1504 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek