Cascada

Může si Čech přivydělat v Německu mytím aut na benzince?

Může jen tak přijít a bez smlouvy se do toho pustit, samozřejmě na vlastní riziko, že někdo nezaplatí? Je to legální?

Odpovědi
ivzez

Legální to samozřejmě není.

Kelt

Tady se neptej, ale možná odpoví ten, kdo to dělá a neptá se. A když máš auto a když jsi schopen jezdit do Německa, tak asi na tom nebudeš tak špatně, že potřebuješ každou korunu a klidně projedeš 100 Kč denně za benzín, abys dostal pár centů za umytí dvou oken. Počítej s tím, že si tě podají Turci a jiní migranti, kterých tam bude plno. Když chceš umývat okna na autech, zkus to u nás, aspoň budeš rozumět těm nadávkám.

df

Nechceš si raději najít normální praci?

Ametyst

Kelt: Půvab toho dělat v cizině je ten, že se nemusíš starat o nadávky v mateřštině. 🙂