Avatar uživatele
fifo

Muze se stat pesimista v zivote optimistou?Lze nejak pesimistu zmenit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jsemtady, zzzzz, Melkor před 3853 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
lllaura

Ne. Je to povaha a ta se nemění.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Melkor

Z vlastní zkušenosti vím, že to jde. Člověk se může změnit. Třena když se člověk zamiluje, může to pozitivně ovlivnit jeho život a může skončit s pesimismem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

pesimismus není žádná nemoc. Navíc v dnešní době je realista vlastně pesimistou a záleží čistě na tom v jaké souvislosti a proč označení pesimista užíváte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, stačí. keď objaví zmysel optimizmu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Patrně by musel zblbnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vločka55

Ahoj. Taky mám stejný problém… Taky mě trápí, že jsem hrozně pesimistický člověk a až mi to tíží a obtěžuje život… Několikrát jsem zkoušela tuto špatnou vlastnost změnit, ale bohužel se mi to stále dokola nedaří… Občas mám světlé chvilky, kdy si říkám, že všechno je tak hezké atd… ale stačí, aby přišel nějaký problém a už je vše tak, jako předtím… opět jsem na mrtvém bodě… Položím otázku : V jaké míře všechno vydíte špatně ? Ráda bych společně docílila toho, aby jsme třeba ten náš problém nějak vyřešili :) A vzájemně si pomohli k tomu, aby ten svět byl pro nás hezčí a vyděli ho z jiné stránky…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek