SEmperor06

Může se rozbít postranní tlačítko na myši dřív než levé tlačítko?

mám novou myš a bojím se když moje postraní tlačítka využívám často zkoro stejně jako levé tlačítko jestli se mi nerozbijou

Odpovědi
aliendrone

Ano, dokonce je to v jistých případech časté. Primární 3 tlačítka (nebo chceš-li 2 + kolečko) jsou navrženy a vychytány tak, že jsou dlouhověká. U postranních a dalších tlačítek se počítá sa jejich řidším využitím a není jim obvykle věnována taková preciznost, exsitují i myši, které pro ně mají JINÉ (levnější a méně kvlaitní) mikrospínače. Pokud je tedy ZHUSTA využíváš (hraní apod.), klidně se ti může stát, že odejdou dříve, než ty hlavní myšidla. ;) :)